Pożyczka gotówkowa 5% z gwarancją Alior Bank

Alior Bank

Sprawdź całą ofertę on-line

Alior Bank
Pożyczka gotówkowa 5% z gwarancją Alior Banku to dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybko dodatkowej gotówki. Jeśli zależy Ci na czasie, to pożyczkę dostaniesz jeszcze tego samego dnia. Pożyczkę możesz wziąć całkowicie online. RRSO -  18,15%
Najważniejsze parametry pożyczki gotówkowej Alior Bank:
Kwota kredytu [PLN]: od 500 do 200000 PLN
Waluty kredytu: PLN
Wcześniejsza spłata: 0 %
Oprocentowanie: 5%
Wiek kredytobiorcy:
Maksymalny okres kredytowania: 10 lat
Prowizja: 15%
Minimalny wymagany dochód:
Ubezpieczenie:
Marża:
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
RRSO:

Pożyczkę po okazaniu wyciągu z ROR mogą otrzymać osoby uzyskujące dochody: z umowy o pracę (regularne wpływy za ostatnie 6 miesięcy) lub emeryturę (za 1 miesiąc). Pożyczka na deklarację o dochodach dotyczy wybranych źródeł uzyskiwania dochodu, np. umowy o pracę, emerytury i renty. Pożyczkę na dowód mogą otrzymać osoby uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę, umowy-zlecenia lub umowy o dzieło. Aby otrzymać pożyczkę na dowód, niezbędne jest posiadanie adresu e-mail.

Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,15%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 8330 zł, całkowita kwota do zapłaty: 10 532,36 zł, oprocentowanie nominalne: 5%, całkowity koszt kredytu: 2202,36 zł (w tym opłata przygotowawcza: 1470,00 zł (15%), odsetki: 732,36 zł), 34 równe, miesięczne raty w wysokości 309,78 zł.
Kalkulacja na dzień 20.12.2016 r.

Dodaj własną opinię o pożyczce gotówkowej Alior Bank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Maksium
Wszystko ładnie i pięknie. Alior Bank wszedł na polski rynek bankowy z wielką pompą i przepychem. Jak to klienci mają super zarabiać w tym banku, płacą za trzymanie pieniędzy na koncie, dają super lokaty, kredyty są bardzo tanie. A jak głębiej wejrzy się w ofertę tego banku to oczywiście na początku co dadzą, ale z tej otrzymanej kwoty trzeba za wszystkie produkty bankowe w Alior Banku słono płacić. Otrzymana sumka szybko topnieje, a od klienta jeszcze więcej wezmą jak od \"dojnej krowy\" mleka. Tak samo jest z kredytami: oferta kredytowa jest bardzo dobra, dopóki nie podpisze się umowy kredytowej z tym bankiem.
Autor: abc
W przypadku gdy jeden z kredytobiorców zamierza wziąść kredyt gotówkowy powyżej kwoty 15000 złotych, wymagana jest zgoda drugiego małżonka. W tym celu oprócz podpisania umowy kredytowej współmałzonek musi podpisac zgodę na taki kredyt na kwotę 15000 złotych lub więcej. Banki również zabezpieczają się różnymi wekslami oraz zaświadczeniami z miejsc pracy kredytobiorców. Ale na ogół stosują takie wymagania dla klientów nowych, a nie takich którzy są od lat w banku, w którym ubiegamy się o kredyt. Jednym z lepszych rozwiązań jakie proponują banki jest limit zadłużenia w koncie tzw. debet.
Autor: Tadeusz
22 złotych raty miesięcznej za każde pożyczone 1000 złotych w Alior Banku. Wszystkim wydaje się super oferta Alior BNanku jeżeli chodzi o pozyczkę gotówkową. Ale rat miesięcznych trzeba spłacić w liczbie 96, czyli pożyczka w takiej formie jest oferowana na 8 lat. Bardzo długi okres czasu oznacza droga pożyczkę gotówkową, bo oprócz pożyczonego 1000 złotych musimy jeszcze w ratach miesięcznych w sumie oddać do banku dodatkowo 1112 złotych. Wszystkich zachęca ta kwota 22 złote. Bo jak pozyczy 5 000 złotych to rata miesięczna wychodzi 110 złotych, bardzo mało przy nierzłych dochodach, ale jakie są wysokie koszty takiej pożyczki.
Autor: sef
jak wyglada w aliorze wcześniejsza spłata pożyczki, biora jakies oplaty?
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.