Pożyczka gotówkowa Citi Handlowy

Citi Handlowy

Sprawdź całą ofertę on-line

Citi Handlowy
Pożyczka gotówkowa w Citi Handlowy to świetne rozwiązanie jeżeli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki na remont, ważną uroczystość, większe zakupy czy też na zakup innych artykułów konsumpcyjnych. Pożyczka udzielana jest bez zabezpieczeń i poręczycieli na dowolny cel konsumpcyjny, a formalności ograniczone są do absolutnego minium.
Najważniejsze parametry pożyczki gotówkowej Citi Handlowy:
Kwota kredytu [PLN]: od 1000 do 150000 PLN
Waluty kredytu: PLN
Wcześniejsza spłata: od 2.95 %
Oprocentowanie: od 4.99 %
Maksymalny okres kredytowania: 9 - 84 miesięcy (7 lat)
Wiek kredytobiorcy: od 21 lat
Minimalny wymagany dochód: 1500 PLN netto
Prowizja: od 11.50 %
Rozpatrzenie wniosku:
Marża: %
Ubezpieczenie: Nie
RRSO: 17,10%
Dodaj własną opinię o pożyczce gotówkowej Citi Handlowy, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Wiktor
Niewielkie wymagania to coś, co mnie skusiło do zaciągnięcia pożyczki. Chciałem w spokoju wyjechać na upragniony urlop, w końcu każdy po całym roku na to zasługuje. Chętnie podpisałem umowę i czekałem na pieniądze. Wszystko ok, dopóki nie okazało się, że rzekomo nie spłacam rat w terminie, doliczano mi opłaty za monity. Na to wszystko dodatkowo składa się wieczne zasypywanie mnie beznadziejnymi ulotkami i propozycjami. Szkoda, że są one korzystne tylko dla banku. Mam nadzieję, że taka beznadziejna firma upadnie i da spokój normalnym ludziom.
Autor: gerard
Wszystko ładnie wygląda w reklamach: niskie oprocentowanie, niskie opłaty i prowizje, a rzeczywistość jest brutalniejsza. W przypadku CitiHandlowy same opłaty i prowizje na wstępie to minimum 7,5 % kwoty kredytu, a jak jeszcze te opłaty nam skredytują to wyjdzie ładny procent, że te 15,99 procent jak w reklamie i parametrach kredytu gotówkowego to jest tylko marzenie. Trzeba wszystko sobie dobrze przeliczyć, ale za bardzo nie ma co, bo prawda jest taka, że w Polsce są najdroższe kredyty konsumpcyjne na świecie. Bardzo tanio pożyczają pieniądze od klientów dając marnych kilka procent w lokatach terminowych, a następnie pożyczają kilka razy drożej swoim klientom.
Autor: Fanatyk
Super wakacje muszą być jak się je kredytuje. Moim skromnym zdaniem kredyt gotówkowy jest na tyle bardzo drogim kredytem, że można go posiadać, ale tylko i wyłącznie jeżeli takie pożyczone pieniądze nam dobrze pracują i dużo . Na pewno nie jest to giełda, bo to wielkie ryzyko, chociaż warto takie ryzyko podjąć. Najlepiej to wejście w dobrze prosperujący pomysł na biznes, który przyniesie godziwy zysk oraz spłatę raty kredytu wraz z odsetkami, a dodatkowo trzeba założyć wcześniejszą spłatę kredytu, aby kredyt okazał się tani w stosunku do zakładanego przedsięwzięcia.
Autor: Bożena
Jestem zadowolona z kredytu w CITIHandlowym. Tam chociaż nie mydlono mi oczu i od razu pokazano harmonogram spłat kwoty kredytu oraz wszelkie koszty jakie poniosłam na samym początku przy podpisywaniu umowy kredytowej. Potrzebowałam na już 25 000 złotych i przedstawiając moje zaświadczenie o zarobkach nie miałam problemu z otrzymaniem na taka kwotę kredytu gotówkowego. Wiem, że na pewno nie będę spłacała takiego kredytu przez 5 lat (mam 60 rat kredytowych) i postaram się to zrobić przynajmniej o połowę czasu krócej to nawet ta opłata za wczesne spłacenie kredytu mnie nie przerażają i tak będę w korzystniejszym położeniu niż miałabym spłacać przez 5 lat.
Autor: gerard
A czy tak może z ulicy odwiedziłaś ten bank, czy bardziej poparte było to analizą ofert kredytowych? Bo wcześnijsza spłata kredytu gotówkowego w Citi Handlowym jest na poziomie od 2,95 procent, a jaki ty masz cennik takiej wcześniejszej spłaty kredytu? \"abc\"
Autor: abc
Opłata za wcześniejszą spłatę kredytu gotówkowego na poziomie prawie 3 procent nie jest porażająca, gdy nawet spłacisz 1000 złotych to zyskujesz te 1000 złotych mniej kapitału do spłaty, a tym samym mniejszy koszt w postaci odsetek, a jak założysz sobie, że skracasz okres spłaty spłacając dalej ratę miesięczną kredytu w tej samej wysokości do tej pory, to kredyt spłacisz szybciej. Czyli wychodzi taniej i szybciej, więc opłata na poziomie 3 procent nie jest aż tak wielkim obciążeniem, a korzyści są wymierne. 
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.