Pożyczka gotówkowa Bank Millennium

Bank Millennium

Sprawdź całą ofertę on-line

Bank Millennium
Jeżeli Twoje wydatki dwoją się i troją Millennium Bank ma dla Ciebie ofertę kredytu gotówkowego na dowolony cel. Jeśli już jesteś klientem Banku Millennium gotówkę możesz otrzymać jeszcze tego samego dnia.
Najważniejsze parametry pożyczki gotówkowej Bank Millennium:
Kwota kredytu [PLN]: od 1000 do 150000 PLN
Waluty kredytu: PLN
Wcześniejsza spłata: 0 zł
Oprocentowanie: od 7.99 %
Wiek kredytobiorcy: od 18 lat
Maksymalny okres kredytowania: 7 lat
Prowizja: od 9.99 %
Minimalny wymagany dochód:
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
Marża:
Ubezpieczenie:
RRSO:


Gwarancja Najniższego Oprocentowania to zwrot różnicy i zmiana wysokości oprocentowania na takie samo, jeśli w ciągu 30 dni znajdziesz niższe oprocentowanie.

Niskie oprocentowanie 7,99% dla Klientów przelewających co miesiąc swoje wynagrodzenie lub dochód netto na konto osobiste w Banku Millennium - oprocentowanie obniżone o 1 p.p. Za zawarcie umowy ubezpieczeniowej  - oprocentowanie obniżone o kolejny 1 p.p.

Wysokość prowizji zależna od zawarcia z bankiem umowy o ubezpieczenie.

Udzielenie kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej.

PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 20,11%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 11 085,41 zł, całkowita kwota do zapłaty: 18 185,07 zł, oprocentowanie stałe 8,20%, całkowity koszt kredytu: 7099,66 zł (w tym: prowizja 7,47% (828,08 zł) , odsetki 3769,75 zł, ubezpieczenie 2501,83 zł, usługi dodatkowe 0 zł), 70 miesięcznych rat równych w wysokości 259,79 zł.
Kalkulacja na dzień 01.09.2016 r.

Dodaj własną opinię o pożyczce gotówkowej Bank Millennium, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: dzo
Witam, mam pilną pożyczkę w banku millenium. Po jakim czasie zostanie ona podwyższona? Jaka to będzie kwota? I czy pieniążki z podwyższenia mogę przeznaczyć na dowolny cel? Dziękuję i pozdrawiam, dżo
Autor: Marcin Florczuk
Koniecznie przeczytaj swoją umowę, tam odpowiedź powinna być czarno na białym. Jeżeli spodziewasz się, że zostanie podwyższona można też iść do oddziału i spytać, ale chyba dużo szybciej i mniej kłopotliwe będzie dowiedzieć się potrzebnych informacji z dokumentów, które podpisałeś/podpisałaś. Co do rozporządzania pieniędzmi to tutaj masz wolny wybór, na wszystko sobie możesz pozwolić wydając tę kwotę. Nie musisz przedstawiać żadnych dokumentów w kwestii przeznaczenia pożyczonej sumy. Jakby coś to można zawsze zadzwonić, kontakt z bankiem Millenium: Infolinia (24h/7dni) 801 331 331 (z tel. stacjonarnych) +48 22 598 40 40 (z tel. komórkowych i spoza Polski)
Autor: lolek
Warto brać taki kredyt gotówkowy w tym banku? Proszę o rzetelne przedstawienie mi tej oferty kredytu gotówkowego w Millennium Bank.
Autor: gerard
Myślę, że jest to jedna z lepszych ofert kredytu gotówkowego. Bo nawet jakby przyjąć taki kredyt w wysokości 1 000 złotych na okres 36 miesięcy to z ubezpieczeniem dla dotychczasowego klienta Millennium Bank rata kredytu wynosi 34,69 złotych. Co w sumie daje niecałe 1250 złotych do zwrotu. Czyli przez 3 lata oddamy banku w odsetkach 250 złotych, co jest bardzo atrakcyjne. Można również wybrać sobie datę spłaty raty kredytu i co mi wiadome to Millennium Bank nie pobiera prowizji za wcześniejszą spłatę rat kredytu.
Autor: Rabin
Dokładnie tak jak piszą i chwalą się, tak jest. Poszedłem z wymaganymi dokumentami do kredytu gotówkowego w Millennium Banku. Bardzo uprzejmy pracownik banku zrobił mi kilka kalkulacji takiego kredytu gotówkowego, wybrałem jedna z opcji kredytu i po wypełnieniu stosownych oswiadczeń i wniosków, po około godzinie otrzymałem kredyt, z którego jestem zadowolony,. Prowizji nie kredytowałem, nie musiałem, a wybrałem sobie dodatkowo termin spłaty kredytu jaki mi odpowiadał. Bo w Millennium Banku kredytobiorca może sobie wybrać termin spłaty i jeżeli jest on krótszy niż jeden miesiąc kalendarzowy to spłata pierwszej raty kredytu następuje za prawie 2 miesiące.
Autor: Gość
Bardzo ciekawe rozwiązania o których piszesz, bo w większości banków niestety mocno trzymają się sztywnych ofert kredytowych, więc warto wybrać się do Millennium Bnku po kredyt i nawet jak nie masz tam konta to możesz otrzymać taki kredyt gotówkowy nawet do 8 000 złotych. Jk kogoś taka suma zadowala to tylko trzeba iśc do jednego z oddziałów i spróbować ubiegać się o kredyt gotówkowy.\"abc\"
Autor: MAteusz
Witam 9 czerwca złóżyłem wniosek online o pilną pożyczkę w banku millenium 14czerwca podpisałem umowe na kwote 7.000 kilka dni później podpisałem Aneks po którym Niby pieniądze miały być perzelane lada chwila dziś mamy 30 czerwca od podpisania umowy minęło 16dni a pieniedzy nie ma i odzewu banku też na infolinie 801-331-331 dzwoniłem około 60razy nikt z kolsuntantów nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie w placówce nikt nic nie wie. To ja mam pytanie kto do cholery ma wiedziec jak nie bank i ludzie NIBY przeszkoleni prosze o opinie czy ktoś miał taki przypadek pozdrawiam Mateusz ps. 29 czerwca zadzwonili do pracodawcy i ok ale pieniędzy nie ma dalej na koncie
Autor: abc
A jak teraz stoi sprawa? Bo ja mam kredyt gotówkowty w Millennium, zwłaszcza, że w Millennium Banku posiadam konta osobiste i firmowe oraz inne produkty finansowe i zawsze w tym banku byłem świetnie obsługiwany. Ale najcześciej z dobrej obsługi mogłem się cieszyć we własnym oddziale, w którym mam konto, bo w innych placówkach tego banku już bywało różnie jeżeli chodzi o jakość obsługi klienta. Ale takl Twój przypadek jest dla mnie wielkim zaskoczeniem, zwłaszcza, że nikt nie może i nie chce ci pomóc. Powodzenia ci zyczę w dalszej obsłudze w Millennium Banku.
Autor: izolda
Szczerze mówiąc nikomu nie polecam pilnej pożyczki, chyba że dokładnie przeczytacie umowę i zgadzacie się na tak wysoki koszt kredytu. W zeszłym roku skorzystałam z pilnej pożyczki w Millennium, kwota pożyczki 5 750zł. na 6 lat, zgodnie z umową całkowity koszt tej pożyczki to 6 347,37zł. wliczając oprocentowanie,prowizję i ubezpieczenie, co oznacza że na dzień dzisiejszy po 17 miesiacach spłacania (rata 163zł.) pozostało mi jeszcze ok. 9 000zł kredytu do spłacenia. Wg mnie to przegięcie, ale to była moja decyzja, więc nie mogę mieć do nikogo pretensji. Dlatego radzę dokładnie przyglądać się takim ofertom.
Autor: BEATA JOANNA DYLEWSKA
MIESZKAM W GRECJI.TU TEZ JEST MILLENIUM BANK.W NAJBLIZSZYCH DNIACH MAM ZAMIAR ZALOZYC KONTO.INTERESUJE MNIE ROWNIEZ KREDYT.ALE WOLALABYM SIE UBIEGAC O KREDYT W POLSCE.CZY ISTNIEJE TAKA OPCJA?
Autor: wb
Muszę powiedzieć, że na papierze i w internecie wszystko wygląda jak najlepiej, niskie oprocentowanie, dogodne warunki, itp. Ale jak już przychodzi co do czego, to wyciskają z klienta ostatnie soki. Zwyczajne złodziejstwo w biały dzień, LICHWA normalnie. A co najśmieszniejsze to to żeby otrzymać ludzkie warunki kredytu np. na 5000zł to najlepiej byłoby mieć miesięczne dochody na poziomie 10000zł... tylko po co wtedy taki kredyt Ogólnie rzecz biorąc nie polecam, a wręcz ostrzegam!!
Autor: Paula
Mama kredyt w tym banku i jestem zadowolona :) i jeżeli miała bym brać jeszcze raz to na pewno tylko z tego :) polecam jeśli znajdziecie odpowiedniego przedstawiciela który wszystko rzetelnie wytłumaczy:):)
Autor: wlodek
Mam kredyt gotówkowy w Millenium. Czy mogę ubiegać się o zmianę oprocentowania?
Autor: ja
mam takie pytanie, czy po podpisaniu umowy pożyczki można w jakiś sposób (np. przez aneks) zmienić prowizję na kredytowaną?
Autor: Asia
jaki wiek trzeba przekroczyć by ubiegać się o pożyczkę w owym banku?
Autor: Tadekniejadek
Pewnie miniumum 18 lat :D Niestety, ciężko o produkty finansowe dla niepełnoletnich.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.