Kredyt gotówkowy Mini Ratka PKO BP

PKO BP

Sprawdź całą ofertę on-line

PKO BP
Kredyt gotówkowy Mini Ratka PKO BP możesz przeznaczyć na dowolny cel np. wymarzone wakacje, rower czy sukienkę. Długi okres kredytowania nie pozwoli Ci na nadwyrężenie domowego budżetu przez raty a do 24 000 zł możesz mieć bez zaświadczeń.
Najważniejsze parametry kredytu gotówkowego PKO BP:
Kwota kredytu [PLN]: od 1000 do 120000 PLN
Waluty kredytu: PLN
Wcześniejsza spłata:
Oprocentowanie: ustalane indywidualnie
Maksymalny okres kredytowania: 96 miesięcy (8 lat)
Wiek kredytobiorcy: od 18 lat
Prowizja: ustalana indywidualnie
Minimalny wymagany dochód:
Rozpatrzenie wniosku:
Marża: %
Ubezpieczenie:
RRSO:
Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 28,45%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 786,36 zł, całkowita kwota do zapłaty 19 124,32 zł, oprocentowanie zmienne 9,99%, całkowity koszt kredytu 8337,96 zł (w tym: prowizja 1610,33 zł; odsetki 4124,32 zł, koszt ubezpieczenia 2603,31 zł), 60 miesięcznych rat równych po 318,63 zł. Kalkulacja na dzień 2.01.2017 r.
Dodaj własną opinię o kredycie gotówkowym PKO BP, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: panieneczka
Bardzo a to bardzo polecam pożyczkę w PKO BP! Wszelkie formalności wraz z uzyskaniem pożyczonej kwoty załatwiłam podczas jednej wizyty w banku i całość zajęła mi max 30 minut. Spłatę pożyczki można było rozłożyć na naprawdę długi okres i nie ma żadnych \"kruczków\" jak w przypadku wielu banków. Więc jak brać pożyczkę to tylko w PKO BP.
Autor: Natalia
Korzystne oprocentowanie znalazłam właśnie w tym banku. Oczywiście musiałam dostarczyć sporo dokumentów, ale jeśli zwykli ludzie chcą mieć pewność, że ich pieniądze nie przepadną to co powiedzieć bank. Okazało się, że mam bardzo dobrą zdolność kredytową, wcześniejsza pożyczka spłacana w terminie. Otrzymałam prawie 7% przy kredycie na rok, do spłaty jest niewiele więcej niż zaciągnęłam długu. Do tego oddziałów PKO BP jest sporo i nie muszę się martwić o dostęp w razie potrzeby. Jedyne to nieco zakłamane reklamy, że bez zaświadczeń, co mi z tego, że nic nie przyniosę jak wywalą oprocentowanie, że aż głowa boli!
Autor: gerard
Reklamom nie ma co wierzyć, to tylko wabik na klienta, żeby przyszedł, a pracownicy banku tak go zakręcą, że coś na pewno weźmie. Te 7 % to tylko zapis w umowie kredytowej, a faktycznie wychodzi ponad 2,5 raza więcej. niedawno otrzymałem taką ofertę kredytową z PKO BP. Niski procent, niska prowizja lub nie, ale podano mi kwotę raty kredytu i dokonałem przeliczenia przez okres spłat tego kredytu i co wyszło? Wyszło ponad 2,5 razy większe oprocentowanie. Do tego słona prowizja, bo niska jest od największej kwoty kredytu jakie bank udziela. W Polsce niestety nie ma tanich kredytów gotówkowych.
Autor: Wajka
Dostałem ostatnio propozycję od PKO BP kredytu gotówkowego \"Z mini ratką taniej\" czy coś w tym rodzaju. Czy ktoś potrafi mi więcej powiedzieć na temat tego kredytu i czy w ogóle jest opłacalnym kredytem?
Autor: abc
Dokładnie ten szeroko reklamowany kredyt gotówkowy udzielany przez PKO BP nazywa się \"Z Mini Ratką stać Cię na więcej\". Jest to kredyt gotówkowy udzielany na okres 60 miesięcy i za każde pożyczone 1 000 złotych w tym kredycie trzeba miesięcznie ratę 25, 40 złotych, jak udzielony zostanie na przykład kredyt gotówkowy na 10 000 złotych trzeba przez te 60 miesięcy oddać co miesiąc ratę kredytu w wysokości 254 złotych. Nie jest to drogi kredyt na tle innych ofert kredytowych innych banków, bo RRSO wynosi dokładnie 22,51 procent, a prowizja od udzielonego kredytu wynosi 5 procent.
Autor: tom
Dziwne, że w PKO BP aby zaciągnąć kredyt gotówkowy a jest się w związku małżeńskim trzeba mieć zgodę współmałżonka, jeżeli kredyt wyniosi więcej niż 8000 złotych. Bo w innych bankach spotkałem się, że dopiero przy kwocie 15 000 złotych i więcej trzeba mieć zgodę żony czy męża, to chyba nawet wynika z ustawy o kredycie konsumenckim.
Autor: Koleś
Co bank to obyczaj, to jakieś formy zabezpieczenia się przed złym kredytem. Ustawa ustawą, a co bank to bank, to jego interesy.
Autor: ted
W PKO BP jest wiele dziwnych przepisów i ofert tego banku, które dla mnie obeznanego na rynku bankowym są nie do przyjęcia, ale to jest moloch, który zatrzymał się kiedyś gdzieś tam i trudno mu się chociaż trochę zreformować, chyba, że władze tego banku uważają, że reforma polega na zatrudnieniu do reklamy Majewskiego.\"abc\"
Autor: donek
A kredyt gotówkowy z Mini Ratką to wielkie nieporozumienie, dodają ci ubezpieczenie, prowizja jest w kredycie a rzeczywista stopa procentowa takiego kredytu przekracza 33 procent. Dziękuję za taki kredyt.
Autor: Maks
Tutaj dają ci prowizję na zerowym poziomie, ale dochodzi właśnie ubezpieczenia takiego kredytu gotówkowegp, ale to trochę inny kredyt gotówkowy niż ten z Mini Ratką i cyni go bardziej atrakcyjny niż ten o którym wspomniałeś.
Autor: hank
Prowizja na zerowym poziomie, dobrze, bo koszt takiego kredytu gotówkowego jst niższy niż przy innych kredytach gotówkowych oferowanych przez konkurencyjne banki. Al dochodzi ubezpieczenie, które często pry kredytowaniu o ponad połowę podnosi całkowity koszt takiego kredytu gotówkowego, więc już nie jest tak wesoło, ale każdy ma jakieś kalkulacje i priorytety przy kredytach gotówkowych, być może prowizja na poziomie zerowych jest tak atrakcyjną ofertą, że warto starać się o taki krdyt gotówkowy.
Autor: Gość
Starałam się o kredyt gotówkowy w pko, getinie i mbanku. Wstępnie we wszystkich mówili, że nie będzie problemu, ochy i achy jaka to super ofertę mają. A przyszło co do czego to się okazało, że mam za małe zabezpieczenie... po wielkich bólach jednak PKO stanęło na wysokości zadania i dostałam kredyt. Do wszystkich... ciśnijcie banki im też zależy, żeby zarobić na waszych odsetkach.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.