Kredyt gotówkowy mBank

mBank

Sprawdź całą ofertę on-line

mBank
Kredyt gotówkowy mBanku to szybki przypływ gotówki na Twoje potrzeby lub spłatę innych kredytów. Spełnij swoje marzenia z kredytem mBanku. Pd teraz promocja im wyższa kwota kredytu tym niższe oprocentowanie.
Najważniejsze parametry kredytu gotówkowego mBank:
Kwota kredytu [PLN]: od 500 do 100000 PLN
Waluty kredytu: PLN
Wcześniejsza spłata: bez opłat
Oprocentowanie: od 7.99 do 16 %
Maksymalny okres kredytowania: 84 miesiące (7 lat)
Wiek kredytobiorcy: od 18 lat
Prowizja: do 7 %
Minimalny wymagany dochód:
Rozpatrzenie wniosku:
Marża: %
Ubezpieczenie:
RRSO:
Dodaj własną opinię o kredycie gotówkowym mBank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Daniel
Jeśli brać kredyt to tylko w mBanku. W swoim dorobku miałem kredyty w takich bankach jak PKO BP, Dominet, Ge Money Bank, Polbank i bez wątpienia najbardziej zadowolony byłem właśnie z kredytu w mBanku. A dlaczego? już pisze. Przede wszystkim bardzo szybka procedura, kredyt dostałem w 1 dzień. Po drugie dosyć niskie oprocentowanie. Po trzecie jeśli ma się konto w tym banku, to logując się do systemu widać całą obsługę swojego kredytu( jak dla mnie to było super rozwiązanie, bardzo pomocne).
Autor: Witek
Bardzo mnie rozczarowały odmowne odpowiedzi banku. Nie zarabiam wiele, ok. rozumiem, ale dlaczego nie mogłem podjąć kredytu również na niewielką kwotę? Zadeklarowałem się, że spłacę zadłużenie w wysokości 1000 złotych w ciągu roku, ale nie mogę dalej uzyskać zgody. Czy znajdę inny bank, który przystanie na pożyczenie mi pieniędzy? Zarabiam 1000 zł i potrzebuję drugie choćby dzisiaj… I jeszcze jedno pytanie czy udzielenie kredytu zależy również od pracownika, z którym rozmawiam w oddziale mBanku?
Autor: gerard
\"Witek! Jesteś w ogóle klientem tego banku? jak tak to coś przeskrobałeś w mBanku albo innym? Może jesteś w BIKu, musisz sobie przypomnieć. Albo zbyt duży kredyt chcesz otrzymać. A udzielenie kredytu zależy od pracownika banku, ale na podstawie pewnych wytycznych warunków, które musi spełniać potencjalny kredytobiorca i tych warunków ściśle musi trzymać się pracownik banku. A dodatkowo decyzja zależna przeważnie jest od dyrektora banku, jeżeli takowy jest w oddziale, a często wszelkie wnioski o kredyt wędrują do cental banków i tam są podejmowane decyzje o udzielenie kredytów.
Autor: bumekx
Witam… ODRADZAM TEN BANK W KTÓRYM PRACUJĄ SAMI NIE KOMPETENTNI LUDZIE… zadzwoniłem z prośbą o sprawdzenie zdolności kredytowej i symulację rat, po czym pewien pan z infolinii powiedział że do tego muszę złożyć wniosek i że jest on nie wiążący, po czym po kilki chwilach (jak to w reklamie) zostałem poinformowany iż kredyt jest dla mnie jak najbardziej dostępny, jednak stwierdziłem że muszę dokładnie przemyśleć czy jest on mi potrzebny, więc zostałem poinformowany że mogę w każdej chwili zadzwonić i potwierdzić chęć wzięcia kredytu, ewentualnie zrezygnować bez żadnych konsekwencji… za dwa dni zadzwoniłem i powiedziałem że jednak nie chcę tego kredytu więc tym razem Pani powiedziała że nie ma problemu i ten wniosek anuluje po czym podała mi numer zgłoszenia… dziś wchodzę na konto a tam co????? Dokładnie tak jak myślicie… mam na koncie pieniądze z kredytu… po wykonaniu telefonu dowiedziałem się że numer zgłoszenia o anulowanie wniosku w ogóle nie istnieje, a kredyt mimo iż nie potwierdzałem warunków skorzystania z niego ani telefonicznie ani poprzez stronę banku, jest wiążący…. po prostu kompletny brak kompetencji i złodziejstwo…
Autor: waldek66
eee tam mam kredyt w mBanku, opinie ludzie rozne pisza, ale ja zadnych problemow nie mialem, kontakt z bankiem tez ok, zależy jak trafisz, po prostu
Autor: get
a mi się tam wszystko podoba nawet ten ich nowy wyglad strony, przynajmniej nowoczesnie
Autor: Gość
Proponuje nie tracić czasu na bank ktory nie udzielą kwoty 120 tys kredytu przy zabezpieczeniu w kwocie 300 tys.zmarnował w dodatku prawie 2 miesiące mojego czasu zamiast po tygodniu lub 2 mi podziękować..dramat porażka i niekompetecja, bo jak to inaczej nazwac
Autor: Baleron z Sokółki
Ilu ludzi tyle opinii. Nie dowiesz się póki nie spróbujesz... Pamiętaj, że w internecie 90% opinii to osoby niezadowolne, jak jest ok to każdy uważa to za normalne i nie smaruje w sieci negatywnych komentarzy.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.