Kredyt gotówkowy w 15 minut Eurobank

Eurobank

Sprawdź całą ofertę on-line

Eurobank
Atrakcyjny Kredyt gótkowowy w Eurobank sprawi, że poczujesz się lekko, a wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu w kilkanaście minut,
Najważniejsze parametry kredytu gotówkowego Eurobank:
Kwota kredytu [PLN]: od 500 do 120000 PLN
Waluty kredytu: PLN
Wcześniejsza spłata: 0 PLN
Oprocentowanie: ustalane indywidualnie
Wiek kredytobiorcy: od 18 lat
Maksymalny okres kredytowania: 108 miesiące (9 lat)
Prowizja: ustalana indywidualnie
Minimalny wymagany dochód: 380 PLN netto
Rozpatrzenie wniosku:
Marża:
Ubezpieczenie:
RRSO:
Atrakcyjne oprocentowanie taniego kredytu z kontem jest dostępne dla Klientów, którzy zadeklarują otwarcie konta z miesięcznymi wpływami wynagrodzenia lub w ciągu miesiąca przeniosą konto do Eurobanku i złożą dyspozycję przelewania wynagrodzenia przez cały okres obowiązywania umowy. 

Udzielenie kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej.

PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,96%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 600 zł, całkowita kwota do zapłaty 30 858,88 zł, oprocentowanie stałe 5%, całkowity koszt kredytu 10 258,88 zł (w tym: opłata przygotowawcza 100 zł, prowizja 2821,99 zł, odsetki 3550,60 zł, ubezpieczenie podstawowe 3786,29 zł), 58 miesięcznych równych rat w wysokości 523,03 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 523,14 zł.
Kalkulacja na dzień 13.06.2016 r.
Dodaj własną opinię o kredycie gotówkowym Eurobank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Anna
Ja rozumiem, że każdy bank chce pozyskać jak największą liczbę klientów i by to zrobić oferuje \" złote góry\". Ale to, co robi Euro Bank to moim zdaniem delikatne przegięcie. Kredyt na dowód to ewidentnie ściema! Pomimo, że mam pozytywną historię w BIK-u i zdolność kredytową to kredytu na dowód nie otrzymałam. Aby mój wniosek był rozpatrzony musiałam donieść zaświadczenie z pracy. Ja z kredytu w końcu zrezygnowałam, bo stwierdziłam, że za wysokie oprocentowanie.
Autor: abc
Eurobank ma w swojej ofercie kredyt gotówkowy, który mozna otrzymać do maksymalnej wysokości 8 000 złotych, natomiast minimalna kwota kredytu gotówkowego przy tym kredycie w Eurobanku wynosi 500 złotych. Nadal oprocentowanie jest obnizona do poziomu 7,9 procenta, a kredyt gotówkowy mozna otrzymać na okres maksymalny kredytowania 24 miesiące. w ramach takiego kredytu gotówkowego w Eurobanku można otrzymać możliwość nie płacenia rat przez pierwsze 3 miesiące. Klient może również sobie wybrać kwotę oraz dzień spłaty raty kredytowej.
Autor: krzysiek
uwaga na ten bank procent niski ale wzróccie uwagę na koszty ubezpieczenia. okazuje się że jest to najdroższy kredyt na rynku. nie dajcie się omamic
Autor: Romin
Większość banków oferuje takie kredyty, oprocentowanie niskie = wysokie koszty ubezpieczenia tego kredytu. Bryluje w tym PKO BP z ofertą kredytu gotówkowego z Mini Ratką, gdzie po przeliczeniu RSSO wynosi ponad 33 procent. I co wy na to?
Autor: Koleś
To najlepiej nie decydowac się na kredyt z ubezpieczeniem, nie dać sobie \"wcisnąć\" ubezpieczenia, które niestety przy pewnych zdarzeniach losowych niewiele daje, lepiej nie przekonać się, bo sprawa może być załamująca.
Autor: Bert
Co wy gadacie za bzdury, mam wrażenie że to wszystko bełkot PR. Ja korzystam i jest ok. Większość \"machlojek bankowych\" wynika z roztargnienia ludzi - niby wiedzą, że są kruczki, a umów nie czytają.
Autor: Val
Bert: Uważasz, że takie ubezpieczenia przy kredytach gotówkowych oferowanych przez banki są tanie? Przelicz sobie dokładnie jak banki wrz z firmami ubezpieczeniowymi sporo zarabiają n takich ubezpieczeniach kredytowych. Jakby to jeszcze byłą mała kwota do zapłata, płtna jednorazowo, a nie jeszcze kredytowana to można byłoby powiedzieć, że dobrze może być, ale w takich przypadkach ubezpieceni znacznie podraża taki kredyt gotowkowy.
Autor: trt
jedna zaleta z takiego ubezpieczenia, ze przy wczesniejszej splacie, niewykorzystane ubezpieczenie zwracaja
Autor: Andrzej
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED EUROBANKIEM EUROBANK, BARDZO "FAJNY" BANK. WYPŁATA ŚRODKÓW Z KONTA W PLACÓWCE DO DO 30tyś bez awizowania. POMIMO AWIZOWANIA MOŻNA BYŁO POBRAĆ 5tyś. 20 minut do podpisania aktu notarialnego, a człowiek pieniędzy nie ma bo BANK MIAŁ 5tyś złotych w kasie. Obsługa jeszcze zrobiła wielkie oczy i dawała do zrozumienia, że ktoś tu jest głupi i to na pewno nie ONI. Mało tego, nie uwzględnili reklamacji. Rozumiecie? Oni nie muszą się tłumaczyć dlaczego nie dotrzymali warunków umowy. Za to spróbujcie nie spłacić jednej raty w terminie. TO ZOBACZYCIE JAK DZIAŁA TEN BANK. OSTRZEGAM PRZESTRZEGAM WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE. JA JUŻ MAM DOSYĆ TEJ INSTYTUCJI, W KTÓREJ KLIENT JEST NIEWOLNIKIEM BEZ PRAW.
Autor: GOŚĆ
NAJGORSZY BANK JAKI TYLKO MOŻE BYĆ !!! NIE POLECAM !!!
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.