db kredyt gotówkowy Deutsche Bank

Deutsche Bank

Sprawdź całą ofertę on-line

Deutsche Bank
Już dziś wykorzystaj możliwości gotówki z kredytu online Deutsche Banku db Kredyt. Jeśli potrzebujesz wcześniej nieplanowanej gotówki szybko i profesjonalnie otrzymasz gotówkę na atrakcyjnych warunkach.
Najważniejsze parametry kredytu gotówkowego Deutsche Bank:
Kwota kredytu [PLN]: od 500 do 200000 PLN
Waluty kredytu: PLN
Wcześniejsza spłata:
Oprocentowanie: ustalane indywidualnie
Wiek kredytobiorcy:
Maksymalny okres kredytowania: do 10 lat
Prowizja: do 15 %
Minimalny wymagany dochód: 1500 PLN netto
Rozpatrzenie wniosku:
Marża:
Ubezpieczenie:
RRSO:
Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,16%, całkowita kwota kredytu 42 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 56 167,20 zł, oprocentowanie zmienne 4,99%, całkowity koszt kredytu 14 167,20 (w tym: prowizja 4296,60 zł, opłata przygotowawcza 1400 zł, odsetki 8470,60 zł), 80 miesięcznych rat odsetkowych w wysokości 702,09 zł.
Kalkulacja na dzień 5.09.2016 r. 
Dodaj własną opinię o kredycie gotówkowym Deutsche Bank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Baśka
Oferta korzystna, nie wymagali wielu dokumentów więc tam poszłam. Przyszło co do czego i realia okazały się zupełnie inne. Papiery owszem, przynosić trzeba, coraz więcej i więcej. No dobra, załatwiłam. Jednak jak mam jedną pożyczkę to po co mnie chcą wciągać w kolejną? Jak będę chciała to na pewno dam znać, po co to ciągle wydzwaniać. Poza tym dobre jest to, że maksymalnie można spłacać jedne zadłużenie ponad pięć lat. Raty wychodzą wtedy tak małe, że są nieodczuwalne dla mnie i członków mojej rodziny.
Autor: gerard
Właśnie banki prowadzą dziwną polityke kredytową, jak chcesz kredyt to musisz udowadniać dochody, przynosić masę zaświadczeń czasami z innych banków i jak juz to przebrniesz to bank tak jakby z łaski da ci drogi kredyt. Póxniej masz ten kredyt i splacasz raty, a tu po spłaceniu 3,4 rat już cie znowu atakujje bank, żeby sobie dobrać kredyt, albo jakiś nowy, może hipoteczny itp. Później oferują ci kredyty ponad twoją zdolność kredytową i są to bardzo drogie kredyty bez żadnych preferencyjnych warunków, tak jak nam to tłumaczą banki. To tylko wielka nagonka na klienta, a jak weźmiesz i masz problemy to cię zaczynaja straszyć windykatorami. Lepiej nie dawajcie się nabierać na te sztuczki banków.
Autor: Karol
Deutsche Bank oferuje kredyt gotówkowy i trzeba zaświadczeń, ale potrzebuje bardzo ważny dokument finansowy. Jest to otrzymany od pracowdawcy od PIT-11 lub PIT-40. Na podstawie włąśnie rocznych dochodów uzyskanych od pracodawcy kredytobiorca może otrzymać kredyt gotówkowy w db kredyt. Ponoć bez wielkich problemów przy dobrej zdolności kredytowej można własnie tam otrzymać kredyt, suma kredytu gotówkowa oczywiście uzależniona jest od naszych dochodów, czasu trwania umowy kredytowej. Ale te ustalenia dotyczące kredytu to już indywidualna rozmowa z doradcą banku db.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.