Kredyt gotówkowy Crédit Agricole

Crédit Agricole

Sprawdź całą ofertę on-line

Crédit Agricole
Oferta na kredyt gotówkowy Crédit Agricole jest idalnie dopadowana do preferencji każdego. W celu otrzymania wyższego kredytu masz również możliwość połączenia swoich dochodów i małżonka, a na specjalnych warunkach możesz dostać kredyt jeśli jesteś przedstawicielem wolnego zawodu np. prawników i lekarzy.
Najważniejsze parametry kredytu gotówkowego Crédit Agricole:
Kwota kredytu [PLN]: od 500 do 80000 PLN
Waluty kredytu: PLN
Wcześniejsza spłata: 0 PLN
Oprocentowanie: od 8.99 do 16.99 %
Wiek kredytobiorcy: od 18 lat
Maksymalny okres kredytowania: 72 miesiace (6 lat)
Prowizja: 0%
Minimalny wymagany dochód:
Rozpatrzenie wniosku:
Marża: 0%
Ubezpieczenie:
RRSO:
Dodaj własną opinię o kredycie gotówkowym Crédit Agricole, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: abc
Szyld banku się zmienił z Lukas Bank na \"Crédit Agricole, a oferta kredytu goówkowego w oddziałach tego banku nadal jest taka sama. Jestem trochę rozczarowany ich polityką kredytową, ponieważ myślałem, że przy zmianie szyldu bankowego bank zaoferuje na polskim rynku ofert kredytów gotówkowych cos niepowtarzalnego, ale widać, że nadal są tacy sami spece od ofert i marketingu w tym banku, nawet za bardzo się nie chwalili zmianą szyldu z Lukas Banku na Crédit Agricole. Szkoda, bo niewykorzystali niepowtarzalnej szansy, aby bardziej być rozpoznawalnym na polskim rynku bankowym.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.