Kredyt gotówkowy Raz Dwa Bank Pocztowy

Bank Pocztowy

Sprawdź całą ofertę on-line

Bank Pocztowy
Kredyt gotówkowy Raz Dwa Banku Pocztowowego to oferta przeznaczona osobom potrzebujących pilnie dodatkowych środków. W Banku Pocztowym dostajesz pieniądze i przeznaczasz na co tylko chcesz np. urlopowy wyjazd za granicę czy wakacje dla dzieci czy wnuków.
Najważniejsze parametry kredytu gotówkowego Bank Pocztowy:
Kwota kredytu [PLN]: od 500 do 100000 PLN
Waluty kredytu: PLN
Wcześniejsza spłata: 0 PLN
Oprocentowanie: od 11.49 %
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy (10 lat)
Wiek kredytobiorcy: od 18 lat
Prowizja: do 5 %
Minimalny wymagany dochód: 677 PLN netto
Rozpatrzenie wniosku:
Marża: %
Ubezpieczenie:
Dodaj własną opinię o kredycie gotówkowym Bank Pocztowy, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Wiola
Tak naprawdę Poczta Polska i Bank Pocztowy mają wspólną nie tylko nazwę. Obie firmy niezbyt traktują swoich klientów. Raz dwa i już kredyt? To nie tutaj. Tak naprawdę trzeba im przynosić kilogramy papierów pomimo, że kwota kredytu nie jest wysoka, bo 4 tysiące. Chętnie bym już ze wszystkiego zrezygnowała, ale jak myślę, że pójdę do innego banku i czeka mnie taka sama historia to wolę odpuścić i już przebrnąć przez usługi poczty. Z drugiej strony to może w innym banku obyłoby się bez większości dokumentów.
Autor: Magda
W innym banku moja droga to dostałabyś o wiele większy kredyt i na lepszych warunkach, a tak naprawdę to wielkich formalności nie ma jak w Banku Pocztowym jak ty to tutaj opisujesz.
Autor: ala
tutaj pisze że dochód musi być 677zł netto,a ja mam 680zł netto i nie mogłam dostać kredytu w banku pocztowym.powiedziano mi że za mały dochód,to w końcu jaka jest prawda?
Autor: Gość
Pewnie taka, ze masz juz jakies obciazenia tej kwoty i na czysto tej kwoty minimalnej nie masz
Autor: 4cha
Jaki jest wiek kredytobiorcy kredytu gotówkowego w poczotwym? Na pewno 18? a jesli skonczylem juz 18 ale nie mam dowodu, to dadza?
Autor: Piusek
sa rozne opinie o tym kredycie, ale w zasadzie pozytywne
Autor: pawełek
dobra rada czytajcie umowe o tym kredycie bo na poczcie wygląda ładnie 4000 zł porzyczki a pani obiecuje że do spłaty jest 4800 z groszami a co się okazuje że to jest istna lichwa i stanęło na tym że z moich 4000 które dostałem nagle zrobiło się prawie 7000 dobra rada od poczty i kredytu jaknajdalej się trzymajcie
Autor: paweł
przepraszam że tak się rozpisuje ale jestem w kropce bo pożyczka która w tamtej chwili uratowała mi życie teraz mnie rujnuje dobra rada dla wszystkich długo myślcie nad tym bo z tych paru procent które podają może nagle zrobić się 40 w skali roku więc ciśnie mi się pare epitetów na temat poczty i jej kredytu ale przemilcze to
Autor: Gość
Kredyt na poczcie to gorszy balagan niz w banku maz przyniosl dochody 2000 zl i nie mial zdolnosci na 2000 zl nie majac zadluzej zadnych i babeczka wpisala miesieczne opalty 300 zl to cos nie tak .
Autor: Krzysztof
Kredyt gotówkowy pn."Raz Dwa" w Banku Pocztowym otrzymuje się raczej bez problemu. Bez (jak ktoś mylnie napisał) sterty papierów itd. W moim przypadku wystarczyła jedna rozmowa telefoniczna i potem jedna wizyta na poczcie; jedynie z dowodem osobistym. Dochody mam niesprecyzowane w skali miesiąca. Raz mam dochód(wpływy na konto Banku Pocztowego) raz nie. Mniej, wiecej lub wcale. Różnie bywa. Mimo to kredyt przyznany został od reki. Owszem, oprocentowanie nie jest niskie, tzn. generalnie moze dopuszczalne, nie różniace sie wiele od innych natomiast prowizja robi kwotę. Bo to około 10%; niecałych ale mimo to znacznie podfwyższa "haracz" który trzeba oddać Bankowi. Bo, np. pożyczajac dziesięć "tysi" prowizja ok. tysiąca jest-a to b.du.zo jednak. RRSO (realna stopa oprocentowania) nie jest ponad miare tylko prowizja psuje opinie kredytowi. Ale od reki, szybko- więc cos za coś.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.