Kredyt gotówkowy Bank BPH SA

Bank BPH SA

Sprawdź całą ofertę on-line

Bank BPH SA
Kredyt gotówkowy Banku BPH to produkt który bierze pod uwagę indywidualne potrzeby kredytobiorcy oraz dostosowuje się do jego możliwości. Oczywiście w ustaleniu parametru kredytu pomogą Ci doradcy BPH.
Najważniejsze parametry kredytu gotówkowego Bank BPH SA:
Ubezpieczenie:
Marża:
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
Kwota kredytu [PLN]: od 1000 do 150000 PLN
Waluty kredytu: PLN
Wcześniejsza spłata: 0 zł
Oprocentowanie:
Wiek kredytobiorcy: od 18 lat
Maksymalny okres kredytowania: 8 lat
Prowizja: do 5 %
Minimalny wymagany dochód: 725 PLN netto
RRSO:


PROMOCJA "KREDYT GOTÓWKOWY BEZ PROWIZJI"
Teraz w Banku BPH kredyt gotówkowy bez prowizji. Nawet do 150 000 zł bez prowizji! Zdobądź gotówkę na wakacje, samochód, remont czy spłatę innych kredytów (gotówkowych, ratalnych czy samochodowych) - jednym słowem NA CO TYLKO CHCESZ.
Promocja trwa do 25.06.2013 r.

PROMOCJA "KREDYT GOTÓWKOWY ZERO PROWIZJI"
Złóż wniosek samodzielnie przez Internet. Prowizja 0%!

PROMOCJA "KREDYT GOTÓWKOWY Z RABATEM"
Kredyt i oszczędzanie mogą iść w parze. Weź kredyt gotówkowy i otwórz konto! Dzięki temu, przez pierwsze 12 rat kredytu, co miesiąc, możesz zaoszczędzić od 10 aż do 100 zł. Łącznie to nawet 1 200 zł!
Promocja trwa do 31.07.2013 r.

Dodaj własną opinię o kredycie gotówkowym Bank BPH SA, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Jowita
Nie każdy z nas wie, że w wielu bankach za wcześniejszą spłatę kredytu trzeba dodatkowo płacić, jest to bez wątpienia minus tych banków. Inaczej jest natomiast między innymi w banku BPH, tutaj nie trzeba dokonywać żadnych opłat. Innym plusem kredytu gotówkowego w BPH jest fakt, że jest on można powiedzieć ogólnie dostępny - by móc go uzyskać wystarczy trochę ponad 700 złoty dochodu netto. Idąc do banku trzeba pamiętać tylko o dowodzie osobistym oraz jakimś dokumencie, który pokazuje nasze dochody.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.